پرداخت وجه سفارش چگونه امکان پذیر است؟

پرداخت وجه از طریق تمامی کارت های عضو شتاب امکان پذیر است. شما می‌توانید از طریق درگاه امن زرین پال پرداخت خود را انجام دهید.

ضمناً مشتریان شهر تهران می‌توانند با انتخاب گزینه مربوط هنگام سفارش، وجه خود را درب منزل پرداخت نمایند.

سفارش چه زمانی ارسال می‌شود؟

سفارشات مشتریان تهرانی که تا قبل از ساعت ۱۴ ثبت شده باشد، همان روز برایشان ارسال شده و تا ساعت ۱۹ تحویل داده می‌شود. تحویل فوری و کمتر از ۳ ساعت برای مشتریان تهرانی (با پرداخت هزینه جداگانه) امکان پذیر است.

در صورتی که می‌خواهید سفارش شما در زمان دیگری ارسال شود، حتما در یادداشت سفارش ذکر کنید یا تلفنی با شرکت تماس حاصل فرمایید تا به موقع سفارش به دستتان برسد.

در ایام خاص مثل اعیاد، ممکن است تحویل سفارشات کمی بیشتر از حالت معمول به طول انجامد.

اگر بیش از هفت روز از خرید کالا سپری شده باشد، شرایط عودت کالا چگونه است؟

درصورتی که بیش از هفت روز از خرید کالا گذشته باشد و کالا کاملاً دست نخورده باشد، هیون پس از کسر ۴۰ درصد از مبلغ کل و هزینه ارسال، کالا را خواهد پذیرفت.

لطفا توجه فرمایید که فقط کالاهایی که کاملاً سالم و باز نشده باشند قابلیت عودت دارند و در مورد تسترها باید کاملاً سالم و دست نخورده و آکبند باشند. سایر مشکلات تولید کننده مانند خرابی والف و اسپری به عهده هیون نیست.

آیا می‌توان کالای خریداری شده را به هیون عودت داد؟

بله، در صورتیکه مشتریان به هر دلیلی از خرید خود پشیمان شدند میتوانند ظرف مدت یک هفته کالای خود را مرجوع کنند و فقط هزینه پستی از آنها کسر خواهد شد.

لطفا توجه فرمایید به علت اینکه عطر و ادکلن یک کالای بهداشتی است، فقط کالاهایی که کاملاً سالم و باز نشده باشند قابلیت عودت دارند ضمناً سایر مشکلات تولید کننده مانند خرابی والف و اسپری به عهده هیون نیست.

ضمناً عودت کالای باز شده در این مدت مستلزم موافقت مدیر فروش هیون و کسر حداقل ۲۰ درصد از بهای کالا و هزینه ارسال و عودت کالا می باشد و الباقی وجه پس از فروش کالا به عنوان تستر  مسترد خواهد شد.

دقت فرمایید عودت وجه مستلزم ارایه شماره حساب یا کارت با نام خریدار از سوی خریدار بوده و ممکن است بین ۳ تا ۷ روز به طول بی‌انجامد.

سفارشات مشتریان شهرستان چه زمانی تحویل داده می‌شود؟

سفارشات مشتریان شهرستان که قبل از ساعت ۱۶ ثبت شده باشد، روز بعد توسط پست پیشتاز ارسال شده و مطابق تعهد پست بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری تحویل داده می‌شود.