به دنیای رایحه خوش آمدید !

مجموعه هیون با هدف ارائه محصولات با کیفیت و درجه یک فعالیت خود را آغاز نموده است. این مجموعه با در اخیار داشتن کادری متخصص و لابراتوار مجهز در زمینه تولید پا عرصه نهاده است. هیون با شعار تبلیغاتی (به دنیای رایحه خوش آمدید) سعی دارد مشتریان خود را با دنیای بی نهایت رایحه و بو در حد توان خود آشنا نماید.

با توجه به این رسالت همواره مقالات و موضوعاتی با هدف آشنایی مخاطبان خود را در وبسایت و شبکه های ارتباط جمعی خود انتشار داده تا سهمی هرچند کوچک در زمینه آشنایی افراد با انواع رایحه و تشخیص محصولات اصلی و تقلبی و همچنین آشنایی با این پدیده جذاب و دلنشین داشته باشد. همچنین تنوع محصولات این مجموعه با بیش از ۳۰۰ رایحه ثبت شده و انواع رایحه های تولید شده این مجوعه، هیون را تبدیل به یک نام کامل در زمینه ارائه محصولات متنوع برای هر سلیقه تبدیل نموده است.

هیون با در نظر گرفتن قدرت خرید مشتریان خود پیشنهادهای متنوع خود را در زمینه قیمت در ۳ قالب عطرهای اصلی (عطرهای تستر مطابق با محصول اصلی) و عطرهای شرکتی هیون (مطابق با نت بو و رایحه نسبت به نمونه اصلی عطر و ادکلن در بسته بندی و شیشه خود) و سه رده قیمت ارائه می نماید که امیدواریم مقبول مخاطبان عزیز باشد.

با آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون

چرا هیون را انتخاب کنیم؟