۱- کلیه محصولات موجود در فروشگاه عطر هیون ارجینال بوده و هرگز محصول تقلبی (فیک) در این فروشگاه عرضه نمی‌گردد.


۲- تمامی محصولات داخل فروشگاه بصورت آکبند (بسته‌بندی باز نشده) عرضه می گردد و محصول دست دوم در این فروشگاه قرار نمی‌گیرد.


۳- محصولات ارجینال و تستر تا ۲۴ ساعت پس از دریافت محصول، از طریق تکمیل فرم “استرداد کالا” و یا تماس با واحد پشتیبانی قابل استرداد می‌باشد، شایان ذکر است که تنها در صورت “باز نشدن درب بسته‌بندی” محصول شرایط بازگشت خواهد داشت.


۴- جهت پیگیری سفارش خود، می‌توانید کد رهگیری ارائه شده پس از ثبت سفارش را در صفحه “پیگیری سفارش” وارد و از نتیجه آگاه شوید.


۵- تعویض محصول خریداری شده تا ۲۴ ساعت پس از دریافت، مشروط بر “شکسته بودن شیشه محصول” و یا “مغایرت محصول با مشخصات فاکتور شده” با تکمیل فرم “استرداد کالا” یا تماس با واحد پشتیبانی قابل انجام خواهد بود.


۶- تمامی سفارش‌های ثبت شده قبل از ساعت ۱۷ طی ۴۸ ساعت کاری و بعد از ساعت ۱۷ طی ۷۲ ساعت کاری ارسال می‌گردد.


۷- سفارش‌هایی که بصورت اینترنتی از طریق “درگاه آنلاین” پرداخت می‌شوند در اولویت در ارسال بر سفارش‌های “پرداخت در محل” می‌باشند.


۸- پس از ثبت سفارش و پرداخت امکان تغییر تعداد و یا تعویض با محصول دیگری وجود نخواهد داشت.


۹- در صورتی که ثبت سفارش در روز تعطیل باشد، روند پیگیری سفارش و ارسال مرسوله به اولین روز کاری بعد منتقل می‌شود.


۱۰- قبل از ارسال مرسوله، با خریدار تماس گرفته می‌شود و تا قبل از تأیید خریدار، مرسوله به پیک یا اداره پست تحویل داده نمی‌شود.


۱۱- تغییر روز و ساعت ارسال سفارش به پیک یا اداره پست، هنگام تماس تلفنی کارشناس هیون با خریدار امکان پذیر می‌باشد و پس از تأیید وی، این تغییر غیر قابل انجام خواهد بود.


۱۲- اطلاعات دریافتی هنگام سفارش مشتریان، صرفاً جهت اطلاع‌رسانی و ارائه خدمات به ایشان بوده و قابل رویت توسط دیگر کاربران نمی‌باشد.


۱۳- نظرات نامرتبط با موضوعات فرهنگی، سیاسی و توهین آمیز توسط مدیریت وب سایت حذف خواهد شد.


۱۴- تصاویر پروفایل کاربران وب سایت، در صورت عدم مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی ایران، توسط مدیریت سایت حذف خواهد شد.


۱۵- ثبت‌نام در وب سایت و خرید از فروشگاه اینترنتی هیون، به منزله پذیرفتن تمامی قوانین مندرج در وب سایت می‌باشد.